Доставка по Кривому Розі.

Склад сипких будівельних матеріалів <<СтартСтрой>> здійснює доставку Вантажними самоскидами на будівельний майданчик або на будинок.

   Кожна доставка індивідуально обговорюється із замовником і після погодження формується в роботу в обговорені терміни. Постачання здійснюється від 1т і до 40т. Так само можна і попередньо домовиться, на який день потрібен матеріал.

   Водій перед виїздом дзвонить клієнту, таким чином інформує через який час буде на об’єкті та промовляє завантаження матеріалу: вага, найменування матеріалу, кількість.

   Якщо є труднощі з під’їзною дорогою, потрібно уточнити і описати це:

  Габарити (ширина, висота, довжина) ділянка дороги, на якій є нерівності або м’яке покриття (грунт, глина, пісок, садові або присадибні дерева). 

Чтобы перевезти сырье, готовую продукцию или даже просто мусор насыпом, вы можете просто заказать в Кривом Роге самосвал и обеспечить его погрузку собственными механизмами. Но чаще всего у нас берут в аренду, как автомобиль, так и технику для погрузки сыпучих материалов. Обычно рассматривается два варианта машин: экскаватор и фронтальный погрузчик. Каждый из них отлично подходит для определенных условий работы. В строительстве, промышленности, сельском и коммунальном хозяйстве и просто в быту всегда востребована такая услуга как доставка сыпучих материалов. В Кривом Роге – крупном промышленном центре, ежедневно перемещаются на разные расстояния тысячи тонн песка, гравия, щебня, окатышей и просто грунта. Для того, чтобы погрузить и перевезти такие материалы, необходима техника двух видов – грузовой автомобиль-самосвал и экскаватор или фронтальный погрузчик. Заказать эти механизмы сегодня совсем несложно

Доставка по Кривому Рогу

Самоскид Мерседес вантажопідйомність до 5т. Ціна від 300 грн

Доставка Камазом по Кривому рогу

Самоскид Камаз Вантажопідйомність до 13т. Ціна від 600 грн

IMG_Татра

Самоскид Татра Вантажопідйомність до 15т. Ціна від 700грн

Щебень купить Кривой Рог

Самоскид Хово Вантажопідйомність до 25т. Ціна від 1000 грн

Чернозем купить Кривой Рог

Самоскид Напівпричіп Вантажопідйомність до 40т. Ціна індивідуальна.