Чому вибирають нас?

Ми завжди прагнемо стати кращими та ближчими до клієнтів. За роки ми заробили хорошу позитивну репутацію, але це нас не зупинило з кожним днем, ми покращуємо якість наших послуг! Нижче тільки деякі причини чому вибирають нас.

Будь-яка форма оплати.

Оплата послуг проводиться будь-яким зручним для вас способом: готівкою, переказом на карту, з ПДВ, без ПДВ.

Якість та надійність.

Вся наша техніка проходить своєчасний технічний огляд та необхідне обслуговування.

Наші контакти

Проснувшись однажды утром после беспокойного сна, Грегор Замза обнаружил, что он у себя в постели превратился в страшное насекомое. Наши контакты, всегда рады вам помочь с выбором строй материала.

наши контакты

Сипучі будівельні матеріали: доставка по м. Кривий Ріг

Компанія «СтартСтрой» – надійний постачальник сипучих будівельних матеріалів у м. Кривий Ріг. У нас можна купити оптом продукцію: пісок, щебінь, гранітне відсівання, цемент, доменний шлак, зріз асфальту, чорнозем. Всі види сипких будматеріалів та ґрунту вже в наявності. Наші контакти та доставка товарів по Кривому Розі здійснюється щодня (крім неділі) у робочий час.

Чому варто звернутися до компанії «СтартСтрой»?

  • Найвигідніші ціни на продукцію. Працюємо у м. Кривий Ріг без посередників, тому не завищуємо вартість товарів. На сайті вказані актуальні ціни на сипучі будівельні матеріали за тонну чи упаковку.
  • Налагоджена система логістики. Доставка сипких будівельних матеріалів по м. Кривий Ріг здійснюється точно в обумовлений термін. Використовуємо власну спецтехніку: самоскиди вантажопідйомністю 5-40 тонн. В автопарку компанії є вантажні автомобілі ЗІЛ, КАМАЗ, ТАТРА. Доставимо продукцію до будь-якої точки м. Кривий Ріг.
  • Широкий асортимент якісних будматеріалів. У нас завжди є будівельний матеріал природного походження, а також недорогий асфальт. Технічні характеристики (лещадність, міцність, морозостійкість, радіоактивність, щільність насипу) відповідають стандартам якості.
  • Бажаєте візуально оцінити сипучі будівельні матеріали, які у нас у продажу? Наші контакти «СтартСтрой» завжди раді новим клієнтам, приїжджайте та обирайте продукцію, а ми її доставимо вчасно.