Цемент Кривий Ріг

Цемент – популярний будівельний матеріал, порошкоподібної консистенції. Змішавши його просто водою або розчином мінеральних солей, ви отримаєте міцний каменеподібний матеріал.

кривой рог купить цемент

Вага: 25 кг

Тип: kriviyrig

Марка: М-400

Країна-виробник: Україна(Кривий Ріг)

Ціна:

по 135 грн мішок

Цемент М400 в основному використовується в житловому та цивільному будівництві для будівництва конструкцій, що контактують з вологим середовищем, таких як фундаменти та греблі. Маючи міцність 400 кг на 1 см2, може застосовуватися для зведення надземних та підземних споруд та обладнання. Найбільша особливість цього сорту полягає в тому, що на нього не так легко впливає основа сульфатна, тому це будівельний матеріал, який можна використовувати в морській воді.

                                                 Цемент – це порошкоподібний матеріал, що використовується у будівництві. Однією з характеристик цементу є те, що те, що раніше тверділо на повітрі або без води, твердітиме у воді або на повітрі при змішуванні з водою.

               Цементний порошок складається з тонкоподрібненого клінкеру і різних добавок, що мають необхідні властивості, такі як морозостійкість, стійкість до солоної води, гідрофобність, швидке схоплювання. В даний час існують різні види цементу з різним складом та масовим співвідношенням інгредієнтів та добавок. Як бачите, кожен цемент має своє призначення. На сьогоднішній день найпоширенішим є Кривий Ріг, в якому використовується при виробництві та будівництві бетон. Після дроблення клінкеру портландцемент зазвичай додають 1,5-4% гіпсу. Це регулює час, необхідний схоплювання суміші. Крім того, у виробництві цементу використовують різні мінеральні добавки в кількості до 10-15% для отримання цементу спеціальних марок. Застосовується цемент марки м300 та м400, марки 500 та марки м600. Насправді M400 використовується частіше. Шлаковий цемент одержують шляхом змішування подрібненої активної мінеральної добавки та доменного шлаку. Існує два типи шлакового цементу: вапняно-шлаковий та сульфатно-шлаковий. Шлаковий застосовують при будівництві підземних та підводних споруд.

Марка цементу переважно визначається за міцністю на стиск двох призматичних зразків розміром 40×40×160 мм, приготованих шляхом змішування цементного розчину та кварцового піску у співвідношенні 1:3. Марка виражається від М100 до М600 і зазвичай дає міцність на стиск від 100 до 600 кг/см2 (від 10 до 60 МПа) з кроком 100 або 50. Нині марки нижче М400. Цемент класу 600 називають військовим цементом або кріпосним цементом через його міцність і набагато дорожче, ніж цемент М500. Використовується для будівництва військових об’єктів, таких як оборонні бункери та ракетні шахти.