Щебінь купити з доставкою Кривий Ріг.

У нас можна придбати Щебінь гранітний купити з доставкою по Кривому Розі, який відповідає всім нормам та стандартам якості: морозостійкість, за вмістом радіонуклідів.

 

щебень купить в кривом роге

Щебінь фракції

    5-20 мм

ціна 450 грн за тонну

щебень кривой рог с доставкой

Щебінь фракції

    20-40 мм

ціна 450 грн за тонну

кривой рог купить щебень

Щебінь фракції

    40-70 мм

ціна 450 грн за тонну

Доставка щебеню у Кривому Розі ціна:

(Відвантаження від 1 т.)

Мерседес  Самоскид до 5 тонн – від 300 грн.
КАМАЗ Самоскид до 13 тонн – від 700 грн.
ТАТРА Самоскид до 15 тонн – від 800 грн.
Напівпричіп Самоскид 40 тон — індивідуально.

На початку XVII століття збільшилася інтенсивність дорожніх робіт. Все це вимагає застосування нових технологій, де Щебінь був головним матеріалом для будівництва дорог, і вони були розроблені. Так з’явилася система штучного зміцнення полотна дороги. Спочатку щебінь виходив за допомогою розбивки бруківки або інших твердих порід каменю на шматки завтовшки від 3,5 — 5 сантиметрів. При розбивці каменю спеціальними машинами — камнедробілками, зате матеріал виходив рівномірніший по крупності і відпадало менше непотрібних уламків. Надалі у різних державах світу були вдосконалені методи масового виробництва та застосування щебеню у дорожньому та інших видах будівництва. Компанія СтартСтрой реалізує Щебінь гранітний. Застосування

Зерна щебеню мають різну форму, залежно від  лещадностіПоверхня  їхня  шорстка , тому вони добре  зчіплюються  з цементно-піщаним  розчином  у процесі виготовлення  бетону .

Щебінь фракції 5-20мм використовується для виробництва бетону та виробів з нього. Фракцію 20-40мм найчастіше застосовують під час закладання  фундаментів будівель  (як частина «подушки»), а фракції 40-70мм використовуються у дорожньому будівництві.

Купити Щебінь гранітний в Кривому Розі.

Використання щебеню  кубовидної  форми дає найбільш щільне утрамбування. Наявність у щебені зерен пластинчастої та голчастої форм призводить до збільшення міжзернової порожнечі в суміші. При виготовленні бутобетонних сумішей це призводить до збільшення витрати сполучного компонента, що спричиняє додаткові матеріальні витрати. Крім того, кубоподібні зерна мають більшу міцність, ніж зерна пластинчастої та голчастої форм. Отже, використання кубоподібного щебеню у виробництві бутобетонних сумішей економічно доцільніше.

У той же час при будівництві  залізниць  і  автомобільних доріг  застосовують щебінь підвищеної лещадності, так як він має кращі  дренуючі  властивості.

 

Морозостійкість  щебеню характеризують числом циклів заморожування та відтавання. Дозволяється оцінювати морозостійкість щебеню за кількістю циклів насичення в розчині  сірчанокислого натрію  та висушування. По морозостійкості щебінь поділяють на марки: F15, F25, F50, F100, F150, F200, F300, F400. У будівництві в основному застосовують щебінь з маркою морозостійкості не менше F300 (300 циклів заморожування та розморожування).

СтартСтрой створили найбільш вигідні умови, щоб клієнт міг придбати  щебінь з доставкою в будь-яких обсягах без складнощів та переплат.

Враховуючи тривалу співпрацю з кар’єрами, з якими підписані дилерські угоди, «СтартСтрой» має можливість брати участь у постачанні щебеневої продукції для великих проектів (будівництво та реконструкція автомобільних доріг, зміцнення берегів річок, пірсів, постачання на будівництво інфраструктурних об’єктів тощо) , а також має можливість машинними нормами на всій території України. На замовлення клієнта. Весь асортимент товару завжди є у наявності і може бути доставлений покупцю в найкоротший термін.