[aioseo_breadcrumbs]

Граншлак Кривий Ріг

граншлак купить кривой рог

Граншлак

Ціна:

НЕМАЄ В НАЯВНОСТІ!

Граншлак або гранульований шлак — дрібнофракційний (<10 мм) сипкий багатокомпонентний матеріал, переважно склоподібний, одержуваний швидким охолодженням водою рідкого гарячого шлаку, утвореного, наприклад, при виплавці чавуну в доменній печі. Має хороші в’яжучі властивості. Використовується, наприклад, при виробництві цементу як активну мінеральну добавку. Крім того, з граншлаку виробляють мелений гранульований шлак, який використовується для виробництва бетону.

Доставка по Кривому Розі:

ЗІЛ до 6 тонн – від 300 грн.
КАМАЗ до 13 тонн – від 700 грн.
ТАТРА до 15 тонн – від 800 грн.
Напівпричіп 40 тонник – індивідуально
(Всі доставки розраховуються індивідуально залежно від віддаленості місця)

Ранульований доменний шлак отримують з рідкого доменного шлаку швидким охолодженням у струмені води. Шлак з якого виробляють граншлак, є побічним продуктом доменної плавки і складається з порожньої залізної породи руди.

При випуску продуктів плавки з доменної печі виходять рідкий чавун та шлак. Рідкий шлак по шлаковому жолобі спрямовується до шлаковозів і далі – до встановлення грануляції шлаку, яка може бути за кілька кілометрів від печі. На багатьох доменних печах існують установки грануляції припічки шлаку, що встановлюються безпосередньо у печі. У цьому випадку шлаковози не використовуються, рідкий шлак стікає до установки і гранулює біля печі.

Вихід шлаку на сучасній доменній печі становить 200-500 кг на 1 т чавуну. Доменна піч великого обсягу виплавляє 8000-12000 т чавуну на день, так що річний вихід шлаку на такій печі становить понад 1 млн т. Оскільки світове виробництво доменного чавуну становить близько 1,1 млрд т на рік, то річне світове виробництво шлаку може оцінюватися в кілька сотень мільйонів тонн. Далеко не весь шлак піддається грануляції, частина його використовується іншим способом, наприклад охолоджується без води, в результаті чого отримують відвальний шлак. Виділяють три способи грануляції: мокрий, напівсухий та сухий. Найбільше широко використовується мокра грануляція.

Уточнити точну вартість товару можна за номером телефону 097 707 66 35