КЕРАМЗИТ

Пропонуємо купити Керамзит з доставкою по Кривому Розі.

Керамзит кривой рог с доставкой

Ціна за куб

Нема поки що за 1 м3

КЕРАМЗИТ — ВИГОТОВЛЕННЯ ТА ЙОГО ЗАСТОСУВАННЯ.

Сьогодні все більш затребуваний керамзит. Така увага до матеріалу обумовлена його універсальністю, оскільки його можна використовувати не тільки як суміш, що вирівнює, але і як наповнювач цементно-піщаної стяжки. Він також використовується як теплоізоляція для перегородок.

  Керамзит широко використовується при ремонті підлог: це відмінна стяжка. У цьому випадку їм можна покрити 80% площі підлоги, оскільки матеріал є добрим ізолятором.

Доставка Керамзиту по Кривому Розі:

Мерседес до 5 тонн – від 300 грн.
КамАЗ до 13 тонн – від 700 грн.
ТАТРА до 15 тонн – від 800 грн.
Напівпричіп 40 тонник – індивідуально
(Всі доставки розраховуються індивідуально залежно від віддаленості місця)

Що найкраще у керамзиті?

По-перше, має низьку ціну! Керамзит в даний час є одним із найдешевших будівельних матеріалів.

Сировина та подальша термічна обробка надають керамзитобетону ряд корисних властивостей, що відрізняють його від іншої сировини, таких як:

· Морозостійкість.

· Висока міцність.

· Звукоізоляція.

· Теплоізоляція.

· Вогнестійкість.

· Довговічність.

Порівняно з багатьма іншими теплоізоляційними матеріалами, керамзит перевершує за своєю довговічністю. До списку можна додати ще одну особливість – це дешевизна продукції, що як наслідок дуже низька ціна на ринку.

             Застосування керамзиту.

Як уже було сказано, керамзит переважно використовується для теплоізоляції будівель. Залежно від того, яку частину будівлі необхідно утеплити, існують різні методи укладання. При утепленні дерев’яної підлоги, наприклад, укладають пароізоляційний шар, поверх якого насипають керамзитовий гравій, поверх якого потім укладають дошки. Для залізобетонних стін виробляють суміш керамзитобетону та бетону (керамзитобетон).

Матеріал можна використовувати і в садівництві: оскільки керамзит вбирає вологу, його використовують для регулювання водного балансу рослин, щоб вони не пересихали.

                   Стяжка підлоги.

Керамзит — найкращий матеріал для підлоги в багатоквартирному будинку. Цемент чи бетон створюють надлишковий тиск. Крім того, ціна керамзиту нижча, ніж у бетону/цементу, що знижує вартість робіт. Ще однією перевагою є утеплення підлоги керамзитом. Він набагато дешевше і надійніше за інші матеріали. Зробити підлогу з керамзиту можна так:

Бетонна підлога та нижня частина стін (5-10 см) покриті поліетиленовою плівкою.

На плівку насипається Керамзит (що більша гранула, тим менше навантаження на конструкції).

Шар керамзиту вирівнюється, а потім заливається тонкий шар цементу (або цементного розчину).

Висихання займає кілька днів, після чого можна укладати стяжку. керамзит. Ізоляція та звукоізоляція!

При виробництві керамзитобетону у гранулах утворюються пори. При звукоізоляції керамзитом ці порожнини гасять звукові коливання. Крім того, ці порожнини перешкоджають поширенню температури, що ізолює приміщення від спеки чи холоду зовні.

Ви можете використовувати керамзит для утеплення підлог, стін, горищ, стель, дахів та багато іншого.

ВИГОТОВЛЕННЯ КЕРАМЗИТУ

Основним

компонентом керамзиту є легкоплавка глина. При випаленні (при температурі

до 3000 градусів) виходить легкий і пористий виріб. Залежно від фракції

матеріал складається з гранул, каміння або щебеню.

Вступає

глина подається у конус, де зберігається. Звідти його можна підібрати екскаваторами

та доставити до майстерні. Тут починається обробка, яка проходить у

кілька етапів:

     — Фрезерування

      — Очищення роликів каменю відокремлювача

      — Нарізка у перфораційних рулонах

      — Перегонка матеріалу в печі, що обертається, де він обпалюється

      — охолодження у холодильній камері

Подача керамзитового матеріалу через вібросито, яке класифікує його на

різні фракції.

 

Після

завершення всіх процесів виходить злегка спучена гранула різного розміру.

На відміну від інших будівельних товарів, якість цього матеріалу визначається не міцністю керамзиту, яке насипною щільністю. В даний час є марки від М400 до М700, де цифри відносяться до щільності, що здається. Керамзит випускається різних фракцій від 5 до 40 мм. Якщо розмір менше 5 мм його називають керамзитовим піском.

Керамзитова фракція товщиною 1-2 см використовується для теплоізоляції підлог, виготовлення плит і плит перекриттів, як гарячий наповнювач легких бетонів, цегли та керамзиту блоків, у водоочисних спорудах, сільському господарстві та тераріумах.

Зернистість від 2 до 4 см підходить для промислового та житлового будівництва, улаштування фундаментів (як ізоляція), будівництва двосхилих дахів, а також як основа для керамзитобетону, керамзитобетону та як дренажні підкладки в дорожніх насипах.

Між теплопровідністю та вмістом керамзиту існує залежність: чим більша гранула, тим нижча теплопровідність матеріалу. При цьому найприємнішою та найвигіднішою його рисою є низька ціна. З цієї причини і завдяки чудовій теплоізоляції керамзит має великий попит у сучасних споживачів. Найчастіше його використовують не в чистому вигляді, а у складі керамзитобетону, який є чи не найпоширенішим легким бетоном.

Відмінні властивості керамзиту, його стійкість до несприятливих умов, доступність і сумісність з навколишнім середовищем роблять його дуже затребуваним. При правильному виборі фракції можна досягти відмінної конструкції, що задовольняє широкий спектр конструктивних вимог.