Кварцит купити у Кривому Розі.

купить щебень кварцитный кривой рог

Фракції 10-30 мм

ціна

по 250 грн. за тонну

 Кварцитный щебень— зернистая плотная горная порода, состоящая почти полностью из кремнезема, являющаяся продуктом перекристаллизации кварцевых песчаников и других кремнистых осадочных пород. Кварцит – экологически чистый минерал. Поставляет фракции 0-40 мм, 5-20 мм и 5-40 мм.

Щебень кварцитовый получают из отходов сухого магнитного обогащения железистых кварцитов. Обладая уникальными свойствами, кварцит, в отличие от гранита, не имеет естественного радиационного фона и не накапливает радиацию. Сегодня это особенно актуально при использовании его в капитальном строительстве, сооружении жилых домов, школ, больниц, а также в строительстве дорог, в применении кварцита в водоочистных сооружениях. Щебень кварцитный применяется в качестве крупного заполнителя тяжёлых бетонов, монолитных и сборных железобетонных, бетонных конструкций, а также при устройстве балластного слоя железнодорожных путей, искусственных оснований, обратных засыпок и в качестве материала для соответствующих видов строительных работ.

Применяется при строительстве покрытий с высокими требованиями по прочности (например, взлетно-посадочных полос в аэропортах) кварцит оптимален.

Доставка по Кривому Розі:

ЗІЛ до 6 тонн – від 300 грн.
КАМАЗ до 13 тонн – від 700 грн.
ТАТРА до 15 тонн – від 800 грн.
Напівпричіп 40 тонник – індивідуально
(Всі доставки розраховуються індивідуально залежно від віддаленості місця)

КВАРЦИТ КУПИТИ: ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ПЕРЕВАГИ.

Кварцит — найпопулярніший і найпоширеніший матеріал на будівельному ринку. Його експлуатують як заповнювача для бетону, засипки для автотраси чи залізниці. Цей зразок має безліч видів та різновидів.

Кварцит – це нерудний матеріал, одержаний після подрібнення природного чи механічного кварциту. Це природний та екологічно чистий матеріал, постачальником якого в Україні є Гірничо-збагачувальний завод.

Низький радіоактивний фон – це головний плюс кварційного щебеню. Матеріал відносять до екологічно чистих зразків, він не є небезпечним, тому експлуатується у всіх сферах будівництва. Підходить для встановлення в житлових будівлях, приватних особняках, навчальних закладах, поліклініках, спортивних комплексах та дитячих садках.

Ми створили найбільш вигідні умови, щоб клієнт міг придбати кварцитний щебінь з доставкою в будь-яких обсягах без складнощів та переплат.